Bu İnternet sitesi, sitemizi ziyaret ederken size en rahat kullanımı sağlayabilmek için çerez kullanıyor. Bu İnternet sitesini kullanmaya devam etmekle bu çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.

OK

Error message

The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.

Haberler

v544

Pembe domatesin ömrü V544 F1 ile uzuyor

Ürün - 30 Sep 2019

Pembe domateste aşılamayan problemlerden biri olarak bilinen kısa raf ömrü, V544 F1 çeşidi ile artık tarih oluyor.

sanayi toplantı

Vilmorin Anadolu Tohumculuk Sanayi Ürünleri Toplantısı

Etkinlikler - 11 Jan 2019

Vilmorin Anadolu Tohumculuk İstanbul’da gerçekleştirdiği sanayi ürünleri toplantısında sektörün önemli temsilcileriyle bir araya geldi. Vilmorin’in yeni çeşitlerinin tanıtıldığı toplantıda sektörün bugünü ve geleceği de konuşulanlar arasındaydı.

tarsus

Vilmorin Anadolu Tohumculuk'tan, Tarsus'ta Marul Tarla Günü!

Etkinlikler - 10 Jan 2019

Vilmorin Anadolu Tohumculuk, Tarsus'ta düzenlediği Marul Tarla Günü etkinliğinde yeni marulların tanıttı.

sempozyum

Vilmorin-Mikado 2. Uluslararası Havuç Sempozyumu’nda havuçtaki dünya liderliğini bir kez daha gösterdi.

Kurumsal - 9 Oct 2018

2018 Eylül ayında Polonya’da gerçekleşen 2.Uluslararası Havuç Sempozyumu ana sponsoru olan Vilmorin-Mikado, bilimsel ve teknik konferanslar, havuç sergisi, ürün teşhirleri, uzmanları tarafından yapılan sunumlar ve havuç tadımları içeren etkinlikte 5 kıtadan 250’den fazla katılımcıyı ağırlamanın onurunu yaşadı.

havuc sempozyum

Vilmorin-Mikado, 2.Uluslararası Havuç ve Maydanozgiller Sempozyumu'nun platin sponsoru

Günlük

Havuçta dünya çapında uzman ve lider tohum firması olan Vilmorin-Mikado, bir kez daha 2. Uluslararası Havuç ve Diğer Maydanozgiller Sempozyumu'nun özel sponsoru olmaktan onur duyuyor. Şirket bu etkinlikte 5 kıtadan 250'den fazla misafirini ağırlayacak.

19 Sep 2018

ıspanak

Ispanak, Advanseed firmasının satın alımı ile Vilmorin-Mikado ürün gamına eklenen yeni çeşit

Kurumsal - 29 Ağu 2018

Vilmorin-Mikado ve Limagrain (Holding firması Vilmorin&Cie vasıtasıyla), tohum firması AdvanSeed ApS’nin satın alımını açıklam

vilmorin mikado

VILMORIN-MKS'nin yeni adı VILMORIN-MIKADO

Kurumsal - 14 Sep 2017

Vilmorin SA ve Mikado Kyowa Seed Co. Ltd'nin birleşmesinden bir yıl sonra, Limagrain'in Fransız-Japon iş birimi, adını VILMORIN-MIKADO olarak değiştirdi. Kökleri somutlaştıran ve şirket değerlerini daha iyi taşıyan bir isimle yoluna devam ediyor.

istanbul hali

Vilmorin Anadolu Tohumculuk hallerin nabzını tuttu

Kurumsal - 16 Ağu 2017

Vilmorin Anadolu Tohumculuk, düzenlediği hal etkinliğinde İstanbul Ataşehir-Bayrampaşa ve Ankara’daki meyve-sebze hallerini ziyaret ederek sektör paydaşları ile bir araya geldi.

nouma

Açık tarla aşılı patlıcan pazarı

Ürün - 19 Jun 2017

Patlıcanda zararlı mücadelesi konusunda sonuçsuz kalındığı hallerde, aşılı ekimlerin hastalıklara karşı etkili bir yöntem olduğu, aynı yöntemin verim konusunda da üreticiyi memnun ediyor olması, sizler için gözlemlediğimiz bölgeye dair sonuçlar ile yararlı bir öngörü sahibi olmanızı sağlayabilir. 

Pembe domateste yeniliğin adı: MENDOZA F1

Ürün - 2 Mayıs 2017

Türk halkının pek de yabancısı olmadığı domates tipidir pembe domates. Türk halkı eskiden beridir köylerde kendi tüketimleri için lezzetli olan bu domates tipini yetiştirmektedir.

Pages